THE WORLD GAME PROFESSIONALS

You can find THE WORLD GAME PROFESSIONALS here on this map

Locatie Naam Site Mail
Lanaken België Danielle Teheux SKILL Coaching info@skillscoaching.net
Kuringen België An Deroey Duizendpoot-hasselt an@duizendpoot-hasselt.be
Rimont France Madelon Vermeulen Buitendelijntjes info@buitendelijntjes.nu
Denver  -Colorado USA Markus Hunt The Loganschool markus.hunt@theloganschool.org
Denver  -Colorado USA Becky Godec The Loganschool becky.godec@theloganschool.org
Denver -Colorado USA Linda Silverman Gifteddevelopment Giftedness101@gmail.com
Granada Hills –Los Angeles USA Linda Powers Leviton Giftedandcreativecounseling linda@leviton.org
Steamboat Springs Colorado USA Tina Harlow Guidingbright tina@guidingbright.com
Portola Valley – California USA Anne Beneventi Childrenevolving childrenenolving@gmail.com
Calgary, Alberta Canada Janneke Frank Westmountcharter jannekefrank@shaw.ca
Olympia – Florida USA Barbara Hutton Novaschool bhutton@novaschool.org
Long Grove – Illinois USA Michele Kane Neiu m-kane@neiu.edu
Berkeley – Californie USA Susan Daniels Summitcenter drsusandaniels@summitcenter.us
Athene Greece Danae Deligeorge Danaedeligeorges danaekd@gmail.com
Dalmose Denmark Grith Rasmussen The Worldgame grith@grith-tschorn.dk
Dalmose Denmark Johnnie Rasmussen The Worldgame johnnie@bruusrasmussen.dk
the NETHERLANDS
Almere FL Marjolein Moonen Zo kan je leren info@zokanjeleren.nl
Amersfoort Ut Anja Jacobs Beter in Beeld info@bibamersfoort.nl
Amersfoort Ut Jeanette Koenen Just Moveon jeanette@just-moveon.nl
Amsterdam NH Bregje  Coolegen Speels-geleerd info@speels-geleerd.nl
Amsterdam NH Eunice Stüger eunicestuger@hotmail.com
Amsterdam NH Trudy Ypma Turkenburg Holos info@holos.nu
Amsterdam NH Loraine Bar virtuouskids.nl loraine@virtuouskids.nl
Alphen aan den Rijn ZH Sonja de Lange Alphabeter info@alphabeter.nl
Baarlo L Andrea Verlaek denanker.dkc@gmail.com
Baexem L Marij Verkoelen m.verkoelen@bs-harlekijn.nl 
Belfeld L Ine Lücker Passendleren info@passendleren.nl
Bergen op Zoom NB Christel Raats BureauCIC bureaucic@kpnmail.nl
Best NB Petra van den Hurk- Damoiseaux Kies plan B petra@kiesplanb.nu
Bolsward Fr Dorine Lycklame à Nijeholt Bekijk het even info@bekijkheteven.nu
Broek op Langedijk NH Miriam Otten Kind kracht en beeld miriam_otten@hotmail.com 
Bunschoten/Spakenburg Ut Els de Groot scheap@hotmail.com
Bussum NH Vera Postmus verapostmus@gmail.com
Castricum NH Anita Breetvelt Boots Tis ok info@tis-oke.nl
Castricum NH Annemieke Hoogeboom Wonderwijs coaching Info@wonderwijs-coaching.nl
Delft ZH Myra Hillebrink Het Luisterrijk info@het-luisterrijk.nl
Den Haag ZH Joline Huijsmans jolinehuijsmans@hotmail.com
Den Haag ZH Wenke Andreae Leukerlerenleren wenke@leukerlerenleren.nl
Deventer O Marita Klijn Velderman Profi leer marita@profi-leer.nl
Diemen NH Marijke van Muijlwijk Juf 0n Wheels marijke@jufonwheels.nl
Dinxperlo Gld Moniek Ebbers m.ebbers@skbg.nl
Doetinchem Gld Ria Dehing Ik kan het info@ikkanhet.net
Dordrecht ZH Jet Barendrecht Slimpuls info@slimpuls.nl
Dordrecht ZH Sophia Isarin s.isarin@filternet.nl
Dordrecht ZH Gerard den Hartog Schalken Eigenwijs onderwijs info@eigenwijsonderwijs.nl
Ede Gld Hanneke Reitsma  Praktijkextralent info@praktijkextralent.nl
Eemnes Ut Esther van Grootel Unieke Wijze info@uniekewijze.nl
Eerbeek Gld Patricia Ritsema van Eck Vrolijkevogels patriciarits@vrolijkevogels.nl
Goirle NB Nancy Brekelmans Nence nence@ziggo.nl
Gouda ZH Ingrid Maas Ingrid.maas@degroeiling.nl
Gorinchem ZH G.M.Wouters Praktijk Pio pio@casema.nl
Harderwijk Gld Mieke Brons Iqbus info@iqbus.nl
Harderwijk Gld Bernice Schut Aartsen hendo.bernice@gmail.com
Haarlem NH Gaby Bosman Heldenpad info@heldenpad.nl
Haarlem NH Regien Piers Heart4kids info@heart4kids.nl
Harderwijk Gld Marjolein Schuchard marjoleinschuchard@live.nl
Heibloem L Goyka Lamers lamerslogopedie@hotmail.com
Heiloo NH Natascha Tunderman Makkelijker Leren info@makkelijkerleren.nl
Heijthuysen L Ine Lücker Passendleren info@passendleren.nl
Hengelo O Ingrid ten Dam ingrid.ten.dam@home.nl 
Hengelo Gld Dianne Garsen Talent en tijd info@talententijd.nl
Hilversum NH Ingrid Schouten In sigt Ingrid.Schouten@In-Sigt.com
Hoensbroek L Ria Knoben ria.knoben@mgrhanssen.nl
Hulshorst Gld Jeanine Hoksberg j.hoksberg8@chello.nl
Kerkrade / Parkstad L Roland A.C. Willems Groeien en Bloeien info@groeienenbloeien.nl
Leiden ZH Lara van Beek Praktijk Halonaimale laravanbeek@tuinvanwijsheid.nl
Lierop NB Annemieke Joosten Annemieke105@hotmail.com
Limmen NH Petri Schipper De wijze van leren petri@dewijzevanleren.nl
Lochem Gld Anouk Markerink Talent en leren anouk@talentenleren.nl
Melderslo L Michèle Hendrix Dierx info@studiobovenwijs.nl
Melick L Mariëlle Wilms kr8lokaal info@kr8lokaal.nl
Nieuw Bergen L Yvonne Nijsen y.nijsen@bsdefontein.nl 
Nieuw-Lekkerland ZH Lineke van Oostrum Juf in beeld lineke@jufinbeeld.nl
Nieuwleusen O Carolien Boerman carolienboerman@hotmail.com
Nijmegen Gld Anita van Doorn van der Vliet Taalleesatelier info@taalleesspelatelier.nl
Nijmegen Gld Ria Dehing Ik kan het info@ikkanhet.net
Noordwijk ZH Caroline Wiebenga De Beelddenker info@debeelddenker.nl 
Onderdijk NH Trudy Ypma Turkenburg Holos info@holos.nu
Oss NB Yvonne Aarts Het leer punt Oss info@hetleerpuntoss.nl
Poortugaal ZH Jacqueline Gillet jyg@online.nl
Purmerend NH Sandy van Eijsden Bureau Beeldvisie info@bureaubeeldvisie.nl
Raalte O Marita Klijn Velderman Profi leer marita@profi-leer.nl
Riel NB Marloes Bastianen RT praktijk Riel info@rtpraktijkriel.nl
Rijswijk ZH Jacqueline Appel Wielens jacqueline@kicoja.nl
Roelofarendsveen ZH Brigitte Lebbink Eigenwijs Leren info@eigenwijsleren.nl
Roosendaal NB Saskia Claassens Praktijk SAS info@praktijksas.com
Rotterdam ZH Lidewij Besnard Whole Brain Learning lidewij@wholebrainlearning.nl
Sint Pancras NH Rose Zonneveld Leerprikkels info@leerprikkels.nl
Sliedrecht ZH Elly van der Hel ellyvanderhel@chello.nl
Spaubeek L Nathalie Sluijsmans Oog voor Talent N.sluijsmans@oogvoortalent.nu
Stevensweert L Goyka Lamers lamerslogopedie@hotmail.com
Terwolde Gld Els van der Geld info@denkandersom.com
Teteringen NB Joke Huijsmans joke.huijsmans@hotmail.com
Tuitjenhorn NH Annemieke Hoogeboom Wonderwijs coaching Info@wonderwijs-coaching.nl
Tilburg NB Marita van den Hout Beren van jouw weg info@berenvanjouwweg.nl
Uitgeest NH Saskia de Ruijter cpvlinder cpvlinder@gmail.com
Utrecht U Esther Bekker Expertise centrum hoogbegaafdheid praktijkscope@gmail.com
Veen NB Korien  Brouwer fambrouwer@solcon.nl 
Venlo L Ine Lücker Passendleren info@passendleren.nl
Vijfhuizen NH Wendy Lammers v. Toorenburg HIQ info@HIQ.nl
Voorhout ZH Arjanne Vester arjannevester@hotmail.com
Wageningen Gld Hanneke Post De Den hanneke@de-den.nl
Warnsveld GLD Annet Semmekrot Akker a.semmekrot@gelderveste.nl
Wassenaar ZH Marlies Hoffmann Met het oog op leren info@methetoogopleren.nl
Westkapelle Z Nicole Hamelink Vos Zeeuwseleertrein zeeuwseleertrein@hotmail.com
Wierden O Martine van der Ploeg Ploegmaat info@ploegmaat.nl
Winterswijk Gld Rutger de Vries Ik zie het anders info@ikziehetanders.nl
Woudrichem NB Ivon Jacobs NLD info@nld.nu
Zoetermeer ZH Ruth Koeiman ercefka@hotmail.com
Zwolle O Atteke van Aar Avabalans info@avabalans.nl

Translate »